Socket adapter for Manual Bead Roller
Bead Roller Socket Adapter; 4130 Steel;
Sale!
Vibrant Bead Roller Socket Adapter
Original price was: $35.50.$26.79Current price is: $26.79.
Availability: 4 in stock
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 0.5 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | N |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| upc | 690092184308 |
| brand | Vibrant |
| part_number | 2990A |
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet