Torque Solution Exhaust Mount Kit: Honda S2000 1999-2009
Fitment:
Honda S2000 Base 2000 to 2009
Honda S2000 CR 2008 to 2009
$72.99
Availability: 2 in stock
Torque Solution Exhaust Mount Kit: Honda S2000 1999-2009
Fitment:
Honda S2000 Base 2000 to 2009
Honda S2000 CR 2008 to 2009
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3.5 × 1.5 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| upc | TS-EH-S2K |
| brand | Torque Solution |
| part_number | TS-EH-S2K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet