RS-R 2018+ Subaru Forester (SK9) Down Sus Springs (FR Spring Rate 3.33K / RR Spring Rate 4.90K)
RS-R 2018+ Subaru Forester (SK9) Down Sus Springs (FR Spring Rate 3.33K / RR Spring Rate 4.90K)
$309.00
Availability: 1 in stock
| Weight | 26.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 11.5 × 8.4 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | RS-R |
| part_number | F906W |
You must be logged in to post a review.




Reviews
There are no reviews yet