RS-R 13+ Subaru Impreza (GP7) Down Sus Springs
Fitment:
Subaru Impreza Base 2013 to 2015
Subaru Impreza Limited 2013 to 2015
Subaru Impreza Premium 2013 to 2015
Subaru Impreza Sport Limited 2013 to 2015
Subaru Impreza Sport Premium 2013 to 2015
$279.00
Out of stock
RS-R 13+ Subaru Impreza (GP7) Down Sus Springs
Fitment:
Subaru Impreza Base 2013 to 2015
Subaru Impreza Limited 2013 to 2015
Subaru Impreza Premium 2013 to 2015
Subaru Impreza Sport Limited 2013 to 2015
Subaru Impreza Sport Premium 2013 to 2015
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 11.8 × 8.2 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | RS-R |
| part_number | F500W |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet