Cusco Upper Arm JZX90 100 F AJ
Sale!
Cusco Upper Arm JZX90 100 F AJ
Original price was: $570.00.$513.00Current price is: $513.00.
Availability: 6 in stock
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 10.8 × 4.3 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| upc | 4996338016911 |
| brand | Cusco |
| part_number | 175 474 K |
You must be logged in to post a review.



Reviews
There are no reviews yet