ARP 1/2in x 5.5.310 ARP2000 Stud
ARP 1/2in x 5.5.310 ARP2000 Stud
$32.99
Availability: 18 in stock
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 0.5 × 0.3 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | ARP |
| part_number | AR5.310-2GB |
You must be logged in to post a review.




Reviews
There are no reviews yet