Antigravity 16in Clampless Starting Harness (For Sport Micro-Start)
Antigravity 16in Clampless Starting Harness (For Sport Micro-Start)
$16.99
Out of stock
| Weight | 0.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 1 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| upc | 639713372960 |
| brand | Antigravity Batteries |
| part_number | AG-MSA-10A |
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet