RS-R 17+ Subaru Impreza Sport 5-Door GT7 Down Sus Springs(FR Spring Rate 2.81K/RR Spring Rate 4.29K)
RS-R 17+ Subaru Impreza Sport 5-Door GT7 Down Sus Springs(FR Spring Rate 2.81K/RR Spring Rate 4.29K)
$309.00
Availability: 5 in stock
| Weight | 21.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 11.8 × 8.2 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | RS-R |
| part_number | F506W |
You must be logged in to post a review.



Reviews
There are no reviews yet