RS-R 15-17 Subaru Outback 2.5(BS9) Down Sus Springs
RS-R 15-17 Subaru Outback 2.5(BS9) Down Sus Springs
$309.00
Availability: 3 in stock
| Weight | 25.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.3 × 11.9 × 8.1 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | RS-R |
| part_number | F668W |
You must be logged in to post a review.



Reviews
There are no reviews yet