RS-R 2011-2014 Acura TSX Sports Wagon (CW2) Down Sus Springs
Fitment:
Acura TSX Base 2011 to 2014
Acura TSX Special Edition 2012 to 2014
Acura TSX V6 2011 to 2014
$339.00
Out of stock
RS-R 2011-2014 Acura TSX Sports Wagon (CW2) Down Sus Springs
Fitment:
Acura TSX Base 2011 to 2014
Acura TSX Special Edition 2012 to 2014
Acura TSX V6 2011 to 2014
| Weight | 32.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 15 × 8.8 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| brand | RS-R |
| part_number | H650W |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet