Spec 06-12 Porsche Cayman S 3.4L 6-Speed Aluminum Flywheel
Sale!
Spec 06-12 Porsche Cayman S 3.4L 6-Speed Aluminum Flywheel
Original price was: $899.00.$809.10Current price is: $809.10.
Availability: 1 in stock
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 14.3 × 3.5 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| brand | SPEC |
| part_number | SP87A |
You must be logged in to post a review.



Reviews
There are no reviews yet